Skip to main content

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu 18 Ekim 2023 tarihinde aldığı organ değişikliği kararıyla yeni yönetim kurulunu belirlemiştir.

Bu değişiklik sonucunda yönetim kurulu başkanımız Mehmet Çorum ve yardımcısı Baybüke Kurtuluş görevlerine yönetim kurulu üyesi olarak devam edecektir. Bu görevleri yeni dönemde 2016 mezunumuz Onur Erdem Kılıç başkan olarak, 2017 mezunumuz Umut Baran Zorlu başkan yardımcısı olarak yürütecektir. Genel Sekreterimiz olarak 2019 mezunumuz Görkem Koç, yönetim kurulu üyeleri olarak 2017 mezunumuz Ezgi Mutluay ve 2016 mezunumuz İlayda Dalgıç görevlendirilmiştir.

Yeni yönetim kurulumuz, dernek bünyesinde bir yürütme kurulu kurulmasına, dernek projelerinin organizasyonunda yürütme kurulunun yetkilendirilmesine ve derneğimize geçmişte katkılarda bulunmuş aşağıda isimleri bulunan mezunlarımızın yürütme kurulunda görevlendirilmesine karar vermiştir.

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği’nin Yeni Yönetici Ekibi

Mez.İsimOrganGörevMeslek
2016Onur Erdem KılıçYönetim KuruluBaşkanDoktor
2017Umut Baran ZorluYönetim KuruluBaşkan YardımcısıYazılımcı
2019Görkem KoçYönetim KuruluGenel SekreterEndüstri Mühendisi
2017Ezgi MutluayYönetim KuruluÜyeAvukat
2016İlayda DalgıçYönetim KuruluÜyeYazılım Danışmanı
2009Mehmet ÇorumYönetim KuruluÜyeMühendis
2009Baybüke KurtuluşYönetim KuruluÜyeAvukat
2016Cansu İlbasmış AytarYürütme KuruluÜyeEndüstri Mühendisi
2017Gizem BulutYürütme KuruluÜyeSiber Güvenlik Mühendisi
2017Mehmet Bora ZaimoğluYürütme KuruluÜyeÇevirmen
2018Ömer YılmazYürütme KuruluÜyeAvukat
2019Esin ÖzenYürütme KuruluÜyeDijital Pazarlama Uzmanı
2020Ege BekarYürütme KuruluÜyeÖğrenci
2020Zeynep YumuşakYürütme KuruluÜyeÖğrenci
2021Enes AvcıYürütme KuruluÜyeMüzisyen
2021Ahmet Necdet ÖzbölükYürütme KuruluÜyeDış Ticaret
2022Beyza CihanbeyoğluYürütme KuruluÜyeÖğrenci
2023Berat YoldaşYürütme KuruluÜyeÖğrenci
2023Asya Melike GürtekinYürütme KuruluÜyeÖğrenci
2023Yiğit KovancıYürütme KuruluÜyeÖğrenci

Bu süreçte ekibimize üstün çalışmalarıyla değer katmış ancak ilerleyen dönemde aramızda olamayacak çok değerli ekip arkadaşlarımıza bir teşekkürü borç biliyoruz.

2014 mezunumuz Umut Çakar, 2016 mezunumuz Hülyam Beyaz, 2017 mezunumuz Anıl Şimşek, 2018 mezunumuz Burcu Naldöven, 2018 mezunumuz Selçuk Demirel, 2018 mezunumuz Tuğçe Naz Demir, 2020 mezunumuz Simge Dağlar, 2020 mezunumuz Ebrar Hancı‘ya derneğimiz bünyesinde yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyoruz.

Derneğimiz 657 üyesiyle gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam edecektir. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında daha iyi için hiç bıkmadan ve usanmadan çalışacağız.

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Yönetim ve Yürütme Kurulları

Ekibimizi Tanıyın

Onur Erdem Kılıç

Yönetim Kurulu Başkanı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Onur Erdem Kılıç, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Acil Tıp Asistanı olarak görev yapmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2016 senesinde mezun olmuştur.

 

Umut Baran Zorlu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olan Umut Baran Zorlu, Comparisonator isimli futbol veri analizi şirketini kurmuş ve teknoloji ekiplerinin başındadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2017 senesinde mezun olmuştur.

Görkem Koç

Yönetim Kurulu Genel Sekreteri

Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2019 yılı mezunlarından olan Görkem Koç, Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Endüstri Mühendisliği okumuştur. İş Dünyası ve Gençlik Politikaları üzerine yaptığı çalışmalarla birçok alanda takdir kazanmıştır. İş Dünyası ve Gençlik çalışmaları alanlarında birçok yöneticilik ve komisyon görevlerinde yer almaktadır.

Gizem Ezgi Mutluay

Yönetim Kurulu Üyesi

Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2017 senesinde mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. 2021 yılından Beri İstanbul Barosu’na kayıtlı olup aktif olarak uluslararası bir şirkette avukat olarak çalışmaktadır.

Mehmet Çorum

Yönetim Kurulu Üyesi

Yıldız Teknik Üniversitesi makine fakültesi mezunu olduktan sonra makine mühendisi olarak meslek hayatına devam etmektedir Beşiktaş Anadolu Lisesin’den 2009 yılında mezun olmuştur

Baybüke Kurtuluş

Yönetim Kurulu Üyesi

Lisemizin 2009 mezunlarından olan Baybüke Kurtuluş, derneğimizin kurucu üyelerinden olup iki dönem yönetim kurulu başkanlığı ve bir dönem denetim kurulu başkanlığı yapmıştır. Lise mezuniyetinden sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş ve halen serbest avukatlık ve arabuluculuk yapmaktadır.

İlayda Dalgıç

Yönetim Kurulu Üyesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan İlayda Dalgıç, bir yazılım çözümleri firmasında SAP Danışmanı olarak çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2016 senesinde mezun olmuştur

 

Seyfettin Enes Avcı

Yürütme Kurulu Üyesi

Hâlen İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda Müzik Teorisi bölümünde lisans eğitimine devam eden Seyfettin Enes Avcı 2021 yılında Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Berat Yoldaş

Yürütme Kurulu Üyesi

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü hazırlık öğrencisi olan Berat Yoldaş Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2023 yılında mezun olmuştur.

 

Zeynep Yumuşak

Yürütme Kurulu Üyesi

2020 yılında Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Akabinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümüne başladı. Ünivesitede aktif olarak kulüp faaliyetleri düzenliyor. Şu anda İTÜ bünyesindeki bir kulüpte Yönetim Kurulu Başkanlığı yürütmekte.

Esin Özen

Yürütme Kurulu Üyesi

Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünden mezun olan Esin Özen, E-ticaret ve dijital pazarlama alanında çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2019 yılında mezun olmuştur.

 

Ahmet Necdet Özbölük

Yürütme Kurulu Üyesi

Paris 1 Panthéon-Sorbonne Üniversitesinde ve Galatasaray Üniversitesinde ekonomi lisans eğitimine devam eden Ahmet Necdet Özbölük aynı zamanda özel bir hastanenin yurt dışı departmanında, sağlık turizmi üzerine çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2021 yılında mezun olmuştur.

Ege Bekar

Yürütme Kurulu Üyesi

Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2020 yılında mezun olan Ege, şu anda İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde son sınıf öğrencisi.

 

Zeynep Beyza Cihanbeyoğlu

Yürütme Kurulu Üyesi

Beşiktaş Anadolu Lisesi 2022 mezunlarımızdandır. Beşiktaş Anadolu Lisesinde okurken aktif olarak MUN’le ilgilenmiş ve MUN kulübünün başkanlığını yürütmüştür. Eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşeme Mühendisliğinde devam etmektedir.

Asya Melike Gürtekin

Yürütme Kurulu Üyesi

Asya Melike Gürtekin dövme sanatçısı olarak çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2023 senesinde mezun olmuştur.

 

Ömer Yılmaz

Yürütme Kurulu Üyesi

Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Ömer Yılmaz. Halihazırda MertVan&Partners hukuk bürosunda Avukat olarak çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında mezun olmuştur.

Yiğit Kovancı

Yürütme Kurulu Üyesi

Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2023 yılında mezun olan Yiğit Kovancı derneğimizin yürütme kurulunda görev almaktadır.

 

Cansu İlbasmış

Yürütme Kurulu Üyesi

Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Cansu İlbasmış, Garanti BBVA şirketinde Strateji ve Müşteri Yönetimi ekibinde çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2016 senesinde mezun olmuştur.

Mehmet Bora Zaimoğlu

Yürütme Kurulu Üyesi

Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde öğrenci olan Mehmet Bora Zaimoğlu, Oksijen gazetesinde çevirmenlik ve dijital editörlük yapmıştır. Şu an serbest çevirmen olarak çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesinden 2017 yılında mezun olmuştur.

 

Gizem Bulut

Yürütme Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Gizem Bulut, Crypttech Sirketinde Siber Güvenlik Mühendisi olarak çalışmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun olmuştur.

 

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak lisemizden mezun olmuş ve hali hazırda eğitim hayatına devam eden herkesin yanındayız.

Leave a Reply