Skip to main content

Üyelerimiz arasındaki iletişimi ve iş ilişkilerini geliştirebilmek adına düzenlediğimiz BALUMNİ Networking Day’in ikinci durağı yapay zeka ile futbol veri analizi çözümleri geliştiren Comparisonator’ın ofisi. Etkinliğine tüm üyelerimiz davetlidir. Etkinliğimizde farklı sektörlerde çalışan, iş sahibi olan veya üniversite öğrencisi/mezunu olan üyelerimizin sosyal bir ortamda birbiriyle tanışıp tecrübelerini paylaşmalarını hedefliyoruz.

Rezervasyon: https://uye.balumni.org.tr/etkinlikler/balumni-networking-day-vol2

  • 7 Mart 2024, Perşembe
  • 19:00 – 22:00 (Türkiye Saati)
  • Comparisonator Kuzguncuk
  • Tahtalı Bostan Sk. 12/2, Kuzguncuk, Üsküdar

Girişiminiz mi var? Etkinliğimizde sizlere de yer vermek isteriz. Lütfen [email protected] adresine girişiminizi anlatan bir e-posta gönderin.

Etkinlik yalnızca üyelerimizin ve misafirlerinin katılımına açıktır. Biletler kontenjanla sınırlıdır.

Etkinliğe bilet alıp derneğimize üye olmayan mezunlarımızdan üye olmaları talep edilecektir.

Comparisonator Hakkında

Comparisonator, sunduğu yapay zeka destekli analiz araçlarıyla futbol kulüplerinin ve menajerlik şirketlerinin daha doğru transferler yapabilmesine yardımcı olur. Derneğimiz başkan yardımcısı Umut Baran Zorlu, Scouting Uzmanı Tarkan Batgün ve Furkan Yağız tarafından 2020 yılında kurulan şirketin müşterileri arasında Beşiktaş, Trabzonspor, FC Tokyo, Glasgow Rangers gibi dünya devi futbol takımları da bulunmaktadır.

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği

Beşiktaş Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak lisemizden mezun olmuş ve hali hazırda eğitim hayatına devam eden herkesin yanındayız.

Leave a Reply